Archiv 2018

Přejeme vám Veselé Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úspěchů s vašima puberťákama.  

Intenzivní trénink - Brno zetor

2. 12. 2019. jsme se s "Bellou" Fantagirou Nebeský sen zúčastnili intenzivního tréninku v Bně zetor u Olči Edrové

1. Intenzivní trénink U Bílého koně

14. 10. 2018. jsem pořádala intenzivní agility trénink pro začátečníky a mírně pokročilé. Intenzivka se uskutečnila kousek od Zlína v Hostýnských vrších v Penzionu U Bílého koně. Všichni byli moc šikovní a spokojení a seminář se moc povedl.

1. Hlavolamy U Bílého koně

26. - 28. 9. 2018. jsem pořádala psí víkendový seminář hersenwerku a dogdancingu pro začátečníky. Víkendový seminář se uskutečnil kousek od Zlína v Hostýnských vrších v Penzionu U Bílého koně. Všichni byli moc šikovní a spokojení a seminář se moc povedl.

2. Seminář U Bílého koně 

7. - 9. 9. 2018 jsme pořádali psí víkendový seminář agility a dogdancingu pro začátečníky a pokročilé. Víkendový seminář se uskutečnil kousek od Zlína v Hostýnských vrších v Penzionu U Bílého koně. Všichni byli moc šikovní a spokojení a seminář se moc povedl. 

1. Seminář U Bílého koně 

11. - 13. 5. 2018 jsme pořádali psí víkendový seminář agility a dogdancingu pro začátečníky a mírně pokročilé. Víkendový seminář se uskutečnil kousek od Zlína v Hostýnských vrších v Penzionu U Bílého koně. Všichni byli moc šikovní a spokojení a seminář se moc povedl.